Neseniai, man parašė vienas pažįstamas – Aurimas Levickas – ir paklausė, ar negalėčiau savo skaitytojų informuoti apie naują jo projektą – nuotolinius mokymus apie investavimą į nekilnojamąjį turtą www.ntpaslaptys.lt. Pirma mano mintis buvo ta, kad savo skaitytojams negaliu siūlyti mokymų, kuriais pats netikiu. Antra mintis – ar galėčiau rekomenduoti šiuos mokymus savo draugams, kurių nemažai taip pat skaito mano tinklaraštį.
Kadangi internete pateiktame mokymų aprašyme nėra pateiktos konkrečios investavimo į nekilnojamąjį turtą strategijos, tad Aurimo tiesiai šviesiai paklausiau, kokias investavimo į nekilnojamąjį turtą formas jie planuoja pristatyti mokymų dalyviams.

Investavimo į nekilnojamąjį turtą strategijos

Investavimo į nekilnojamąjį turtą strategijos

Iš visų nekilnojamojo turto idėjų, kurios bus pristatomos www.ntpaslaptys.lt mokymų metu, šios investavimo į nekilnojamąjį turtą strategijos generuoja didžiausią investicinę grąžą:
• Trumpalaikė nuoma
• Investavimas į ypatingai mažos kvadratūros būstą
• Investavimas į nekilnojamąjį turtą per varžytines
• Didelės kvadratūros būsto skaidymas į kelis mažesnius butus

Kodėl verta dalyvauti mokymuose?

Gali kilti klausimas, kodėl verta mokėti už kursus,jeigu investavimo strategijos jau žinomos? Atsakymas – dėl vienos elementarios priežasties: mokymus veda ne teoretikai, o praktikai. Tiesą sakant, pati mokymų idėja kilo po to, kai Aurimas dalyvavo kituose mokymuose, kurių lektorius dėstė teoriją, tačiau nebuvo linkęs su auditorijai atvirai dalintis konkrečiomis investavimo detalėmis, kuriose slypi visa investavimo į nekilnojamąjį turtą esmė. Aurimo idėja yra atvirai pasidalinti praktinėmis žiniomis apie investavimą į nekilnojamąjį turtą. Jeigu mokymų organizatorius tesės šį savo pažadą, neabejoju, kad mokymai bus naudingi ne tik pradedantiesiems, bet ir pažengusiems. Tiesą sakant, kai kurie praktiniai investavimo niuansai sudomino ir mane (taip jau yra, kad visų investavimo strategijų išbandyti pats negali – tačiau sužinoti apie naujas investavimo galimybes tikrai nepakenktų ir man).

Neatsakytas klausimas

Dažnai sulaukiu pažįstamų, kolegų ir giminaičių klausimo – į kokius nekilnojamojo turto objektus siūlyčiau investuoti. Deja, retai kada tokiam pokalbiui turiu daugiau nei pusvalandį laisvo laiko, o trumpas patarimas ne visada teikia praktinės naudos. Atsakau į klausimą „ar savo draugams rekomenduočiau šiuos mokymus“ – tikrai taip, mat šiuose mokymuose pristatytos investavimo į nekilnojamąjį turtą strategijos tikrai veikia, tad už mokymuose pateiktus praktinius investavimo patarimus, verta mokėti pinigus, mat investavimo į nekilnojamąjį turtą klaidos kainuoja keliolika kartų brangiau.

[signinlocker id=”14501″] [dkpdf-button] [/signinlocker]
5/5 - (4 votes)