Atsakomybė

Pagrindinis » Atsakomybė
Atsakomybė 2016-10-16T05:51:14+00:00

Mes negarantuojame Investologija.lt pateiktos informacijos tikslumo ir kokybės. Investologija.lt neatsako už klaidas, netikslumus ir neatitikimus pateiktus šioje internetinėje svetainėje. Priklausomai nuo investuotojo patirties, žinių ir finansinės situacijos Informacija ir investavimo strategijos pateiktos tinklalapyje gali būti tinkamos ne visiems svetainės lankytojams, gali neatitikti skaitytojų rizikos tolerancijos, patirties, žinių ir asmeninės finansinės situacijos. Tinklalapyje pateikti investavimo būdai nėra siūlymas investuoti, pirkti ar parduoti finansines ir investavimo priemones. Svetainė ir straipnsių autoriai neatsako už finansinius investuotojų rezultatus.

Atsakomybė
Įvertink
Kaip uždirbti 20,4 % per metus?

 NEMOKAMA KNYGA

  • Istoriniais rezultatais pagrįsta investavimo strategija
  • Vidutinė metinė grąža - 20.4 proc.
  • Strategija aptinkanti pigias ir aukštą brangimo potencialą turinčias akcijas
  • Kriterijai eliminuojantys pigias ir nieko vertas akcijas
  • Nemokamas ir nuolat atnaujinamas akcijų, atitinkančių startegijos kriterijus, sąrašas
Tu per žingsnį nuo finansinės sėkmės

Registruokis ir siųsk nemokamą knygą

Dėkojame už registraciją

Greičiausias būdas išmokti investuoti,

išvengti investavimo klaidų ir uždirbti dvigubai daugiau

Moksliniai tyrimai rodo, kad daugelis-investuotojų vadovaujasi finansų industrijos suformuotais investavimo mitais, kurie investuotojams nuostolingi, tačiau naudingi bankams, brokeriams ir finansų konsultantams. Dar daugiau investuotojams kainuoja emocijų sąlygoti finansiniai sprendimai. Rezultate investuotojas uždirba vos 3,98 % per metus, kai akcijų rinka brangsta 10,16 %.

Visa tiesa apie finansų industrijos užkulsius, klaidingus investuotojų įsitikinimus, emocijų sąlygotas klaidas, sėkmingo investavimo principus bei moksliniais tyrimais ir istoriniais rezultatais pagrįsta optimali investavimo strategija knygoje „Strategija, nuo kurios visi turėtų pradėti ir prie kurios 91 % turėtų likti"

Registruokis naujienlaiškiui ir pradžią skaityk nemokamai

Send this to a friend