20,4 % per metus - laiko patikrinta investavimo strategija - mažasKai tik pradėjau investuoti į akcijų investicinius fondus, neįsivaizdavau, kokia yra reali investicinė grąža investuojant į akcijas. Tuo metu aš svajojau uždirbti bent po 20 proc. kasmet. Žinoma šis rodiklis niekuo nebuvo pagrįstas ir pernelyg optimistinis, mat ilguoju laikotarpiu akcijų indekso fondai brangsta po 10 – 12 proc. per metus.

Man prireikė šešerių metų suprati, jog ilguoju laikotarpiu uždirbti 20 proc. investuojant į akcijas yra realu. Tai nėra atsitiktinumas ar vienkartinė sėkmė. Investavimo strategija, kurią planuoju Jums pristatyti, yra tyrimais pagrįsta investavimo strategija, kurią rasite knygoje „20,4% per metus: laiko patikrinta investavimo strategija“.

Tikiuosi knyga „20,4% per metus: laiko patikrinta investavimo strategija““ Jums bus naudinga. Tie, kurie praktiškai įgyvendins knygoje pateiktą strategiją, gerai iš šios strategijos pasipelnys. Kitiems knyga padės patobulinti turimą strategiją. Likusiems pravers naujos žinios ir suvokimas, kokiais kriterijais vadovaujantis galima atskirti pelningas akcijas nuo nuostolingų.

Knygą „20,4% per metus: laiko patikrinta investavimo strategija“ galite PDF formatu atsisiųsti paspaudę šią nuorodą:

[signinlocker id=“14482″]

Knyga „20,4% per metus: laiko patikrinta investavimo strategija

20,4 % per metus - laiko patikrinta investavimo strategija

 

 

 

 

 

 

.

 

 

.

 

 

.

[/signinlocker]
4.6/5 - (27 votes)