Turėtų būti keista, kodėl internetinėje svetainėje apie asmeninius finansus ir investavimą rašoma apie tai, kas yra gyvenimo tikslas. Investuoti pradėjau 2005 m. Asmeniniu tobulėjimu domiuosi nuo 2010 m. O kaip susiję gyvenimo tikslai ir pinigai supratau tik 2015. Galvoju – reikėjo nuo to ir pradėti. Bet, kad nebuvo kas paprotins. Rūpėjo tik kaip čia greičiau susikrauti turtus – kuo greičiau ir kuo daugiau. Dabar į pinigus žiūriu kitaip – pinigai tai tik priemonė įgyvendinti svajones, suteikti gyvenimui naujų spalvų, būti laisvam ir daryti tai kas patinka, kas mums išties yra svarbu.

Šiame straipsnyje pateiksiu keletą patarimų, kaip atrasti savo gyvenimo tikslus ir suvokti kaip pinigai gali padėti tuos tikslus pasiekti.

Gyvenimo tikslas

Yra daug įvairiausių teorijų, kas yra gyvenimo tikslas ir kodėl mes esame šioje žemėje. Viena iš teorijų sako, kad gyvenimo tikslas yra laimingas gyvenimas. Vakarų filosofai nuo Aristotelio iki William James pritarė šiai idėjai. Ši idėja ryški ir rytų kultūroje:

„Aš tikiu, kad pats didžiausias mūsų gyvenimo tikslas yra siekti laimės“ Dalai Lama

Nepaisant to pritariate šiai idėjai ar ne, tačiau manau sutiksite, kad būti laimingu yra kiekvieno iš mūsų siekiamybė. Gyvenimas kupinas vidinės ramybės, džiaugsmo, meilės yra visa tai ko mes išties trokštame. Mes pamiršome, kas išties mums yra svarbu, ko giliai širdyje mes norime. Vakarų kultūroje dominuojantis sėkmės ir pinigų kultas. Apie tikrąsias vertybes mažai kas kalba, nes niekam tai nenaudinga. Nenuostabu, kad mes padedame garbinti pinigus ir daiktus labiau už patį gyvenimą. Jums rinktis siekti nupirkti kuo daugiau ir gražesnių daiktų ar siekti būti laimingam. Norint būti laimingu daug pinigų nereikia… bet apie viską nuo pradžių…

Kadangi šį straipsnį įkėliau į „Asmeninių finansų mokymo programą”, todėl visą straipsnį galite rasti čia.

5/5 - (2 votes)