Kiekvienas mažas žingsnis yra sėkmė

//Kiekvienas mažas žingsnis yra sėkmė

Kiekvienas mažas žingsnis yra sėkmė

Po paskutinio straispnio apie naują mokamą seminarą Facebook gupėje kilo skaitytojų nusivylimas, kad investologija.lt  tapo pelno siekiančia organizacija. Tokie dalykai visuomet mane paliečia, imu ieškoti pasiteisinimų ir pateisinimų…  

Tačiau nemanau, kad yra dėl ko teisintis… Skaitytojai sako tiesą – investologiją siekiu monetizuoti, t.y. paversti dar vienu pasyvių pajamų šaltiniu. Galbūt tai išties nuvilia skaitytojus, gal juos netgi prarandu, nes daug dalykų neišmanau, todėl darau begalę klaidų…

Galima tik įsivaizduoti, kiek per investologijos dešimtmetį gavau skaitytojų kritikos laiškų ir komentarų už paliktas gramatines klaidas – „ar galima ko nors išmokti iš beraščio?“… Kiek kartų buvau pavadintas neišmanėliu dėl savo nuomonės apie tinklinį marketingą, gyvybės draudimą, bankų mokesčius ir netgi tą patį investavimą. Kiek kartų sulaukiau skaitytojų, draugų, giminaičių nusivylimų dėl „užknisančių“ pop-up‘ų ir netikusio svetainės dizaino.

Klaidas nesunku paaiškinti. Nesu nei žurnalistas, nei verslininkas, nei rinkodaros specialistas ar geriausias Lietuvos investuotojas. Nesu kažkoks ypatingas ar kažkuo geresnis už kitus. Nenuosatabu, kad klaidos, skeptikai ir kritikai yra mano kasdienybė. Vienintelis būdas jų išvengti – nieko nedaryti. Bet parodykit man nors vieną, kuris nieko nedarydamas, kažką padarė. Tad priimu kritiką ir toliau judu į priekį – toliau rašau su klaidom ir toliau rašau tai, kas nebūtinai visiems patinka, ir toliau gaunu kritikos už „atgyvenusias“ rinkodaros priemones. Bet kai pažiūriu 10 metų atgal, suprantu, kad žingsinis po žingsnio, straipsnis po straipsnio, kažkur nuėjau, kažką išmokiau, kažkam padėjau ir kažkas padėkojo… vadinasi kažkas gavosi..

Daugelis pervertina tai, ką gali padaryti per vienerius metus ir nuvertina tai, ką galima padaryti per dešimtmetį… Neleiskite, kitiems atitolinti jūsų svajonės. Nesvarbu, ar jūsų tikslas susikurti pasyvias pajamas, ar pomėgį paversti pinigais, kiekvienas mažas žingsnelis svajonės link yra sėkmė.. Visada atsiras jūsų idėjos kritikų ir skeptikų, kurie dažnai bus teisūs – jūs klysite, tačiau tik mokantis iš klaidų galima tobulėti ir judėtį į priekį… Neleiskite kitiems diktuoti, kas gerai, o kas blogai, nes vienintelis žmogus, kuris iš tikrųjų gali atitolinti svajones, esate jūs pats…

PS.

Kol kas nepardaviau nė vieno seminaro. Na ir kas, svarbiausia pabandžiau…

Kiekvienas mažas žingsnis yra sėkmė
35 balsai/ Vid.4.8
By |2018-10-22T04:53:48+00:002018/08/08|Asmeniniai finansai|5 Comments

5 Comments

 1. Valdas 2018-08-08 at 07:03 - Reply

  Labai pritariu dėl paskutinės pastraipos – ji puiki.
  O šiaip svetainė labai naudinga. Nesvarbu, kad gal nemažai dalykų žinomi, bet visada galima atrasti šiek tiek kitokį požiūrio kampą ar netikėtą pastebėjimą.
  Ačiū

 2. arunas 2018-08-08 at 14:44 - Reply

  manau kad svetaine yra gera ,dave ziniu kurios man padejo ,dave supratima apie ka net nesu pagalvojas.o kritiku buvo ir bus visada.

 3. pinigų gnomas 2018-08-09 at 11:28 - Reply

  Laikykis!
  Taip, popupai užknisa, dizainas keistas, bet informacija gera, o tai svarbiausia.

 4. Rasa 2018-08-15 at 13:16 - Reply

  Ačiū Jums už tai, kad rašote. Pateikiama informacija įdomi ir naudinga. Pavyzdžiai vertingi, nes analizuojamas mūsų gyvenimas ir aplinka. Tęskite tai ką pradėjote.

 5. Kęstutis 2018-09-14 at 12:18 - Reply

  Ačiū už straipsnius! Tęskite toliau, nuo ko pradėjote prieš 10 metus.

Palikite komentarą

Ar norite turėti daugiau pinigų?

Atlikite testą ir sužinokite, kaip savo stiprybes ir unikalius gebėjimus galite paversti pinigais.

Ką Jūs gausite:

 • Finansinio potencialo raportą, paremtą Jūsų unikaliais gebėjimais;
 • Gaires, nuo ko turėtumėte pradėti;
 • Išsklaidysite abejones – sužinosite, į kurią sritį turite koncentruotis.

Dėkojame už registraciją

Kaip uždirbti 20,4 % per metus?

 NEMOKAMA KNYGA

 • Istoriniais rezultatais pagrįsta investavimo strategija
 • Vidutinė metinė grąža - 20.4 proc.
 • Strategija aptinkanti pigias ir aukštą brangimo potencialą turinčias akcijas
 • Kriterijai eliminuojantys pigias ir nieko vertas akcijas
 • Nemokamas ir nuolat atnaujinamas akcijų, atitinkančių startegijos kriterijus, sąrašas
Tu per žingsnį nuo finansinės sėkmės

Registruokis ir siųsk nemokamą knygą

Dėkojame už registraciją

Send this to a friend