Investiciniai fondai

Pirmas   Buvęs    1  2  3  4  5  6  ..  10    Kitas   Paskutinis

Įvadas

Daugelis nusprendusių pradėti investuoti renkasi investicinius fondus. Investiciniai fondai yra paprasčiausias būdas įsigyti plačiai diversifikuotą vertybinių popierių portfelį, nesukant galvos, kokius konkrečius vertybinius popierius pasirinkti. Dėl šio bruožo, investiciniai fondai tapo viena populiariausių investicinių priemonių. Seniau buvę tiesiog eiliniais investiciniais instrumentais, dabar jie yra daugelio mūsų gyvenimo dalis.

Investiciniai fondai buvo sukurti žmogui norinčiam investuoti, bet neturinčiam laiko ar noro domėtis investicijomis, jas analizuoti ir prekiauti biržoje. Jūs galite įsigyti investicinio fondo vienetų ir visas šis vargas už Jus bus padarytas. Ir nors pati investicinio fondo idėja skamba puikiai, tačiau praktikoje investiciniai fondai ne visada pateisins Jūsų lūkesčius. Jūs turite turėti bendrą supratimą apie investicinius fondus, kad iš tūkstančių investicinių fondų, galėtumėte išsirinkti Jums priimtiną.

Nepaisant to, kad labai daug žmonių renkasi investicinius fondus, daugelis jų tesupranta, kad investiciniai fondai yra geriau nei pinigų laikymas kojinėje. Jeigu Jūs norite sužinoti kas yra investiciniai fondai, ar tai Jums tinkama investicija, į ką jie investuoja, kokie jie būna ir į ką reikia atkreipti siekiant išsirinkti Jums tinkamą investicinį fondą, šis straipsnis yra kaip tik Jums.

Gero skaitymo.

Pirmas   Buvęs    1  2  3  4  5  6  ..  10    Kitas   Paskutinis
projekto partneriai
AtEase